HAKKIMIZDA

Keel Billed Hakkında

2011 yılından beri hizmet verdiği ve ortaya çıkardığı markalarına sınırsız fırsat ve fayda sunmak için yola çıkan Keel Billed Interactive ürün ya da hizmetlerini dijital dünya üzerinde konumlandırmıştır. Temel değerleri paydaşlarına fayda, saygınlıkta mükemmellik, sürekli gelişim, sıkı çalışma ve öz iyileştirme, yardımlaşma

Keel Billed yeni nesil pazarlama anlayışıyla iletişiminizi güçlendirirken, markanızın ihtiyacı olan görünümünü arttırarak marka değerini artırmak için çalışır.

Hedef kitlenizi sadık takipçilere dönüştürür, dijital dünyanın sonsuz imkanlarını yaratıcılığı ile birleştirerek ölçülebilir farklar yaratır.

 1. time-line
  2011
  İzmir'de Sosyal Medya Ajansı

  İzmir'de bir ilk gerçekleşti ve ana hizmet alanı Sosyal Medya olan Keel Billed Interactive "İzmir'in İlk Sosyal Medya Ajansı" olarak faaliyetine başladı.

 2. time-line
  2012
  Organizasyonel Sosyal Medya

  Bir yıl gibi kısa bir sürede birçok başarılı çalışmaya imza atan ajansımız, bölgesinde yeni bir süreç yaratarak yerel ve ulusal organizasyonların etkinlik öncesi, etkinlik anı ve etkinlik sonrası Sosyal Medya stratejilerinin oluşturulması ve yönetimini sağlayarak bölgesini "Organizasyonel Sosyal Medya" kavramıyla tanıştırdı.

 3. time-line
  2013
  Yeni Nesil Dijital Pazarlama Ajansı

  İşler ilerledikçe ekibimiz ve müşteri portföyümüz genişledi. Haliyle hizmet alanımızı da genişleterek müşterilerimize yeni hizmetler sunmaya başladık. Sosyal Medya Yönetimi'nin yanı sıra, dijital pazarlama, online reklam, SEO, SEM vb. çalışmaları da hizmetlerimiz arasına aldık.

 4. time-line
  2014
  Taşınıyoruzzz....

  Artık yerimize sığamaz olduk, belki bir garajımız yoktu ama garajdan biraz daha küçük alanımıza sığmamaya başlayınca ajansımızı daha büyük bir alana taşıdık.

 5. time-line
  2015
  Eğitim Şart

  Elde ettiğimiz birikimi paylaşmak ve Sosyal Medya alanında bilinçli bireylerin oluşmasına katkı sağlamak adına çeşitli kurumlarda eğitimler vermeye başladık. Gün geçtikçe talep arttı ve farklı konu başlıklarında eğitim modellerimiz çeşitlendi.

 6. time-line
  2016
  Manzaramızı Genişlettik

  Yükselik korkumuzu yenmenin en güzel yöntemi yükseklere çıkmaktı. Biz de İzmir'in en yüksek yapıları olan Folkart Towers'ta yeni bir şube açalım dedik. İkinci ofisimizi A Kule 28. kata açtık. Manzaranın keyfine dalınca yükseklik korkusu falan kalmadı.

 7. time-line
  2017
  Tiny Big Ideas

  Yıllar su gibi gelip geçiyor. Biz de büyümeye, farklı sektörlerden markaları büyütmeye devam ediyoruz. Siz de bulunduğunuz yerden memnun değilseniz hemen bizi arayın.

 8. time-line
  2019
  Ajans Projeleri

  Müşterilerimize değer katmaya devam ederken kendi projelerimizi de gerçekleştirmeye başladık. Dönüşüm başladı.

 9. time-line
  2022
  Kabuğumuza Sığamıyoruz

  Yıllar su gibi gelip geçiyor değil mi? Biz de büyümeye, farklı sektörlerden markalara ve kendi markalarımızı büyütmeye devam ediyoruz.

image
Kusursuz Destek

Dijital alanda ihtiyaç duyduğunuz her konuda desteğimizi alabilir, kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

image
Profesyonel Ekip

Alanında uzman ve profesyonel ekimizle ihtiyaç duyduğunuz çalışmalara çözüm bulabilir, hedeflerinize kısa sürede ulaşabilirsiniz.

image
Daha Hızlı Performans

Etkili sonuçlar için vakit kaybetmeden çalışmalarımızı gerçekleştirir sizlere yaratıcı çözümler sunarak hedeflerinize en kısa sürede ve maksimum faydayla ulaşmanızı sağlarız.