HAKKIMIZDA

Keel Billed Hakkında Kısa Bir Bilgi

Hizmet verdiğimiz markaların ürün ya da hizmetini dijital dünya üzerinde, A'dan Z'ye internet sitesini, fotoğraflarını, videolarını, reklamlarını ve sosyal medya hesaplarını kullanarak tüm Türkiye'nin tanıyacağı hale getiriyoruz. sosyal medya. web. içerik. pazarlama. sem. seo.

Keel Billed yeni nesil pazarlama anlayışıyla iletişiminizi güçlendirerek gelirinizi arttırmak için size yardımcı olur. Markanızın ihtiyacı olan dijital analizi gerçekleştirir ve size uygun alanlardaki görünümünüzü arttırarak değerinizi ve prestijinizi arttırır.

Markanız için kurumsal sosyal medya sayfalarının yönetimini üstlenir, hedef kitlenize sosyal medyadan ulaşır ve markanızın takip edilmesini sağlar. Hedef kitlenizi sadık takipçilere dönüştürür, dijital dünyanın sonsuz imkanlarını yaratıcılığı ile birleştirerek ölçülebilir farklar yaratır.

 1. time-line
  2011
  İzmir'in İlk Sosyal Medya Ajansı

  İzmir'de bir ilk gerçekleşti ve ana hizmet alanı Sosyal Medya olan Keel Billed Interactive "İzmir'in İlk Sosyal Medya Ajansı" olarak faaliyetine başladı.

 2. time-line
  2012
  Organizasyonel Sosyal Medya

  Bir yıl gibi kısa bir sürede birçok başarılı çalışmaya imza atan ajansımız, bölgesinde yeni bir süreç yaratarak yerel ve ulusal organizasyonların etkinlik öncesi, etkinlik anı ve etkinlik sonrası Sosyal Medya stratejilerinin oluşturulması ve yönetimini sağlayarak bölgesini "Organizasyonel Sosyal Medya" kavramıyla tanıştırdı.

 3. time-line
  2013
  Yeni Nesil Dijital Pazarlama Ajansı

  İşler ilerledikçe ekibimiz ve müşteri portföyümüz genişledi. Haliyle hizmet alanımızı da genişleterek müşterilerimize yeni hizmetler sunmaya başladık. Sosyal Medya Yönetimi'nin yanı sıra, dijital pazarlama, online reklam, SEO, SEM vb. çalışmaları da hizmetlerimiz arasına aldık.

 4. time-line
  2014
  Taşınıyoruzzz....

  Artık yerimize sığamaz olduk, belki bir garajımız yoktu ama garajdan biraz daha küçük alanımıza sığmamaya başlayınca ajansımızı daha büyük bir alana taşıdık.

 5. time-line
  2015
  Eğitim Şart

  Elde ettiğimiz birikimi paylaşmak ve Sosyal Medya alanında bilinçli bireylerin oluşmasına katkı sağlamak adına çeşitli kurumlarda eğitimler vermeye başladık. Gün geçtikçe talep arttı ve farklı konu başlıklarında eğitim modellerimiz çeşitlendi.

 6. time-line
  2016
  Manzaramızı Genişlettik

  Yükselik korkumuzu yenmenin en güzel yöntemi yükseklere çıkmaktı. Biz de İzmir'in en yüksek yapıları olan Folkart Towers'ta yeni bir şube açalım dedik. İkinci ofisimizi A Kule 28. kata açtık. Manzaranın keyfine dalınca yükseklik korkusu falan kalmadı.

 7. time-line
  2017
  Tiny Big Ideas

  Yıllar su gibi gelip geçiyor. Biz de büyümeye, farklı sektörlerden markaları büyütmeye devam ediyoruz. Siz de bulunduğunuz yerden memnun değilseniz hemen bizi arayın.

Dijital.Sosyal

Dijital dünyanın gereksinimlerini markanıza uygun olarak oluşturuyor ve uyguluyoruz.

Devamını Oku
profit

web tasarım.izmir

online dünyada markanızı profesyonel bir görünüme kavuşturuyoruz.

Devamını Oku
profit

seo.sem

tüm dijital ajans işlerimizde, sizin ve müşterilerinizin beklentilerinin üstünde sonuç almayı hedefleriz. arama motoru algoritmalarına uygun içeriklerle markaları aramalarda hedefledikleri yerlere taşıyan çalışmalar

Devamını Oku
profit

Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama bütçenizi verimli bir şekilde kullanmanıza ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur.

Devamını Oku
profit
image
Kusursuz Destek

Dijital alanda ihtiyaç duyduğunuz her konuda desteğimizi alabilir, kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

image
Profesyonel Ekip

Alanında uzman ve profesyonel ekimizle ihtiyaç duyduğunuz çalışmalara çözüm bulabilir, hedeflerinize kısa sürede ulaşabilirsiniz.

image
Daha Hızlı Performans

Etkili sonuçlar için vakit kaybetmeden çalışmalarımızı gerçekleştirir sizlere yaratıcı çözümler sunarak hedeflerinize en kısa sürede ve maksimum faydayla ulaşmanızı sağlarız.