Projenize Özel Yazılım

pc
Yazılım Projesi Geliştirme

İş hedeflerinize ulaşmak için içerik yönetim yazılımları, e-ticaret yazılımları, web sitesi mimari planlama, kurumsal gelişim çözümleri, özel eklenti geliştirme, web uygulaması entegrasyonları dahil; şık ve özel yazılım çözümleri tasarlama, oluşturma, entegre etme, ölçeklendirme ve yükseltme yapabilirsiniz.

83%
%
Organic Traffic - Increase
52%
%
Bounce Rate - Decrease
38%
%
Average Visit Duration - Increase
27%
%
Pages Per Session - Increase
Tüm dijital ajans işlerimizde, sizin ve müşterilerinizin beklentilerinin üstünde sonuç almayı hedefliyor; internet sitenizin amacını, hedefini ve hitap ettiği kitleyi analiz ederek oluşturduğumuz plan ile sitenizin haritasını, yapısını, kullanacağımız teknik altyapıyı belirliyoruz. Arama motoru algoritmalarına uygun altyapı ve içeriklerle markaları aramalarda hedefledikleri yerlere taşıyan çalışmalar yapıyoruz.

Kaliteli ve Profesyonel Hizmet

Özel Kontrol Paneli

Kullanışlı Kontrol Panelini Sizlere Sunuyoruz

image

Tüm Cihazlara Uyumlu

Web sitenizin genel yapısı, arama motorları kriterlerine uygun hale gelir.

image

Doğru Tasarım&Güçlü Altyapı

Kullanıcı için kullanışlı, Etkileyici Doğru Tasarım İle Sektörün Lideri Olmanızı Sağlıyoruz

image
Yalnızca görselliğe odaklanmıyor, kullanıcı arayüzünde kolaylık sağlayarak mümkün olan en iyi deneyimi oluşturuyoruz.

web tasarım, e-ticaret sitesi, profesyonel web tasarım, mobil site tasarım, responsive web tasarım, kurumsal web tasarım,

avatar
Web tasarım sürecinde dikkat edilmesi gereken noktalardan biri, doğru yazıları ve görselleri seçmektir. Sadece ziyaretçileriniz için değil, arama motorları için de web sitesi içeriklerinizi hazırlıyoruz.

İçerik

avatar
İnternet sitenizi her alanda geliştirmemize olanak sağlayan altyapımız ile ihtiyacınız doğrultusunda sitenizi mobil cihazlara uyumlu hale getiriyoruz.

Geliştirme

avatar
Tüm teknik özellikleri, yazılımsal ve görsel olarak, değişik tarayıcılarda deneyimleyerek, internet sitenizin her platformda en doğru şekilde çalışmasını sağlıyoruz.

Test Süreci

avatar
Sitenizin tamamlanmasının ardından, başlangıçtan sonra neler olduğunu takip ediyor, en ufak bir hatayı göz ardı etmeden gideriyoruz. Talebinize göre tüm bakımları ve güncellemeleri sizin için gerçekleştiriyoruz.

Uygulama

avatar

Bize Projenizden Bahsedin